TEST NA TESTERA

 

Baner z ikonką rozmyślającej postaci. Treść: Czy nadajesz się na testera? Odpowiedzi: tak, nie, skąd mam wiedzieć?!

Już postanowione. Tak prawie. Jak się upewnić, że się nadaję? Pierwsze co wpadło mi do głowy to wpisanie w Google „test na testera”. Ciekawy test znalazłam na stronie testuj.pl

Oto mój wynik:

„Wygląda na to, że pytania logiczne nie stanowią dla Ciebie żadnego problemu. Potrafisz czytać ze zrozumieniem, analizować dane i wyszukiwać niekonwencjonalne rozwiązania, w oparciu o te dane. Umiejętność logicznego myślenia to ważna cecha dobrego testera. Pozwoli Ci skupić się na tym co najważniejsze i odkryć błędy, których nie przewidzieli inni.

Nie chcemy Ci słodzić, ale część informatyczna również poszła Ci dobrze. Twoje odpowiedzi wskazują, że sprawnie posługujesz się komputerem i  że nie są Ci obce podstawowe zagadnienia z IT. Wiesz co to oznacza? Że masz dobre podstawy do pracy jako tester i lepszy start niż inni :-)”

Co mnie zdziwiło? Wynik 65% i taki miły opis. Nieważne, twierdzili, że nie chcą mi słodzić ale tymi miłymi słowami jednak przysłodzili i postanowiłam iść krok dalej. Zawód tester coraz milej brzmiał w mojej głowie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *